TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Trebišov » Kráľovský Chlmec » Byty » 2 izbový byt »

2 izbový byt ul. L. Kossutha, Kráľovský Chlmec

2 izbový byt ul. L. Kossutha, Kráľovský Chlmec

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Byt na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží) situovaný v bytovom dome na ul. L. Kossutha, v blízkosti centra mesta Kráľovský Chlmec. Bytový dom je klasickej murovanej konštrukcie, má 2 nadzemné podlažia a jedno podzemné podlažie, valbovú strechu. Prvé podzemné podlažie tvoria pivnice a spoločné priestory pre bicykle a kočiare. Na 2. NP vchodu 51 sú situované tri byty. Obytný dom nemá výťah. Ukončenie výstavby obytného domu bolo v roku 1957. Dispozičné riešenie: Byt pozostáva z 2 obytných miestnosti, kuchyne a príslušenstva. Byt je orientovaný obytnými miestnosťami JZZ a SVV. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 54,22 m2. Bytová jednotka je po čiastočnej rekonštrukcií. Obytné miestnosti majú hladkú vápennú omietku, príslušenstvo murované. Podlaha obytných miestností PVC a vlysy, kuchyňa PVC, predsieň, kúpeľňa a WC keramická dlažba. Obytné miestnosti sú dostatočne presvetlené, výplňové okenné konštrukcie sú drevené zdvojené, dvere sú nové dyhované plné alebo zasklené, vstupné dvere so zvýšenou bezpečnosťou. Vykurovanie lokálne - gamatky na zemný plyn 2 ks. Kúpeľňa - hydromasážny sprchovací box, keramické umývadlo, vodovodná batéria páková, WC kombi, keramický obklad stien po strop, podlaha keramická dlažba. V kúpeľni je elektrický bojler na TÚV. V kuchyni je nová kuchynská linka, plynový sporák s plynovou rúrou. Kuchynská linka dĺžky 2,40 m, keramický obklad stien, drez nerezový, otočná vodovodná batéria na SV. Elektroinštalácia v byte svetelná ističe v predsieni. Prípojky vody od stúpacích rozvodov z PVC a oceľových rúr. Kanalizačné prípojky zo zariaďovacích predmetov v byte z PVC rúr. Teplá voda ohrievaná z vlastného elektrického bojlera. Spoločné priestory pivníc v podzemnom podlaží majú podlahy z cementového poteru, vnútorné omietky vápenné hrubé bez obkladov. Bytový dom sa nachádza lokalite širšieho centra mesta. V blízkom okolí je súvislá zástavba bytových domov, reštaurácie, obchody, banky, základná škola, materská škola, centrum mesta.

Cena: 9 700,00 €

  179,62 €/m2

Kategória: 2 izbový byt - Predaj

Lokalita: Trebišov - Kráľovský Chlmec
(2 izbový byt - Kráľovský Chlmec)

Úžitková plocha: 54 m2

Dátum aktualizácie: 14.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk